Witaj w Gminie Sułkowice
    

Moduły
· Strona główna
· Archiwum
· Linki
· Szukaj

Informacje
·Władze gminy
· Urząd Miejski w Sułkowicach
· Statut Gminy Sułkowice
· Jak załatwić sprawę
· Zarządzenia Burmistrza Gminy Sułkowice
· Instytucje
· Informacje podatkowe
· Zapraszamy do Sułkowic
· Z kart historii
· Mapa gminy
· Folder
· Organizacje pozarządowe

Inwestycje
· Obiekty gminne
· Drogi
·Infrastruktura
·Archiwum inwestycji

Miasto Partnerskie

RONCHAMP
· Miasto Ronchamp
·Początki współpracy
·Dokument Partnerstwa
·Wizyty w Ronchamp
·Rewizyty w Polsce


Oświata
·Uchwały Rady Miejskiej w Sułkowicach
· Zarządzenia Burmistrza Gminy Sułkowice
· Gminne placówki oświatowe
· Konkursy Gminne
· Informacje z przedszkoli

Dokumenty strategiczne
·Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego
·Strategia Rozwoju Gminy Sułkowice na lata 2008 - 2020
· Profil Gminy Sułkowice
·Wieloletni Plan Inwestycyjny Gminy Sułkowice na lata 2009 - 2015
·Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Sułkowice
·Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Sułkowice na lata 2007-2011
·Plany Odnowy Miejscowości

Lokalna Grupa Działania
·Oficjalna strona
·Aktualności
·LGD "Między Dalinem i Gościbią"
· Statut Stowarzyszenia
· Nabór członków stowarzyszenia LGD "Między Dalinem i Gościbią"
· Lokalna Strategia Rozwoju - dokument

  
Urzad Miejski w Sulkowicach: Aktualności z przedszkoli

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

Aktualności: Zapisy dzieci 6-letnich do klas pierwszych
21-03-2011 o godz. 08:34:33 przez kuba (1517 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Zapisy dzieci 6-letnich do klas pierwszych

Dzieci 6-letnie do klas pierwszych szkół podstawowych można zapisywać w nieprzekraczalnym terminie (ze względów organizacyjnych) – do 15 kwietnia 2011 r.(Czytaj więcej... | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: Rekrutacja dzieci do przedszkoli
24-02-2011 o godz. 12:20:27 przez kuba (1983 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Rekrutacja dzieci do przedszkoli

Nabór dzieci do przedszkoli samorządowych prowadzonych przez Gminę Sułkowice na rok szkolny 2011/2012 odbywać się będzie w dniach 1 – 31 marca br.


Regulamin rekrutacji, Karty Zgłoszenia/Zapisu dostępne na tablicach ogłoszeń w przedszkolach, w sekretariatach oraz na stronach internetowych przedszkoli.

Przy rekrutacji nie jest brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Dzieci 6-letnie do klas pierwszych szkół podstawowych można zapisywać w nieprzekraczalnym terminie (ze względów organizacyjnych) – do 15 kwietnia 2011 r.


Urząd Miejski w Sułkowicach
Referat Oświaty, Kultury i Rekreacji(Czytaj więcej... | 2376 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: „Smacznie, zdrowo, kolorowo” czyli dzieci poznają warzywa i owoce.
08-10-2010 o godz. 09:06:40 przez kuba (999 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Zdrowe żywienie od przedszkola.

Poznawanie owoców i warzyw poprzez udział w różnorodnych zabawach dydaktycznych odbyło się w ramach realizacji zaplanowanych w planie rocznym zadań dotyczących promowania zdrowego odżywiania się dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Sułkowicach. Podczas realizacji tematów kompleksowych „Jemy owoce i jarzyny” oraz „Smaczne i zdrowe dary ziemi” przedszkolaki wysłuchały szereg opowiadań, wierszy oraz piosenek, a także wcielały się w różne role teatralne (inscenizacja pt. „Rzepka” J. Brzechwy), w których myślą przewodnią było uświadomienie im, jak ważną rolę odgrywają owoce i warzywa w zdrowym stylu życia. Ponadto dzieci obu oddziałów uczestniczyły w wycieczkach do sadu i ogrodu należących do jednego z rodziców. Tutaj dzieci mogły zobaczyć, skąd biorą się owoce i warzywa, zapoznać się z ich wyglądem, a nawet niektórych spróbować.


(Czytaj więcej... | 2584 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: Żegnamy przedszkole
21-07-2010 o godz. 07:22:56 przez kuba (733 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

„Kończą się już zajęcia wakacji idzie czas,
żegnajcie młodsze dzieci już opuszczamy was.”


24.06.2010r. to dzień bardzo uroczysty w naszym przedszkolu, bo oto gromadka 6 – latków żegna mury naszego przedszkola. Dzieci odświętnie ubrane pełne powagi i aktorstwa recytowały indywidualnie wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły.Całość części artystycznej zakończono tańcem – polonezem. Poprzez te formy dzieci wyraziły swoją wdzięczność za trud wychowania i nauczania oraz za okazywane serce.


(Czytaj więcej... | 1485 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Oświata: Przedszkole Samorządowe nr 2 w Sułkowicach – Przyjacielem Natury
05-07-2010 o godz. 18:24:01 przez Jarek (1080 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Oczywistym wydaje się być fakt, że dziecko, na etapie zwłaszcza edukacji przedszkolnej, wiedzę najlepiej przyswaja przez działanie. Niejako „ręką, sercem i dopiero głową”. To przekonanie towarzyszyło nauczycielom z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Sułkowicach, które wzięło udział w II edycji programu ekologicznego Kubusiowi Przyjaciele Natury, zorganizowanemu przez Grupę Tymbark, pod patronatem Fundacji Partnerstwo dla Środowiska i Ministerstwa Środowiska.  
Zachętą do uczestnictwa w tym programie był główny jego cel: Wprowadzenie dzieci w piękny i fascynujący świat natury przez kształtowanie wrażliwości na wszystkie przejawy życia w środowisku naturalnym.(Czytaj więcej... | 3574 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 5)

Oświata: ''Dzień Rodziny'' w Przedszkolu Samorządowym w Rudniku
05-07-2010 o godz. 17:53:04 przez Jarek (982 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
 
Czy warto zmieniać dotychczasowe przyzwyczajenia? Czy może lepiej rutynowo urządzić klasyczną akademię? Czy rodzicom się spodoba, a może będą narzekać?

Te i wiele innych pytań nieustannie towarzyszyło nauczycielkom naszego przedszkola od chwili, kiedy zrodziła się myśl o zorganizowaniu imprezy plenerowej w miejsce tradycyjnej uroczystości z okazji Dnia Matki. Nowa impreza stwarzała okazję  do większego zaangażowania ojców, którzy do tej pory nie mieli swego święta w przedszkolu, a na uroczystości zwykle wysyłali mamy. Pozwalała także  zorganizować   wspólną zabawę dzieci ze swoimi rodzicami. Uznałyśmy, że to wystarczające argumenty, by przekonać rodziców i zachęcić do współpracy.  Pozostało tylko zamówić dobrą pogodę i działać.


W sobotę, 12 czerwca 2010r., pogoda dopisała nam znakomicie, dopisali również zaproszeni goście. Spotkanie odbyło się na boisku Szkoły Podstawowej w Rudniku, które od wczesnych godzin rannych przygotowywał personel przedszkola wraz z rodzicami. Impreza rozpoczęła się krótkim występem artystycznym w wykonaniu każdej z trzech grup przedszkolnych, nagrodzonym przez rodziców gromkimi brawami. Po czym rodziny przeniosły się, w poszukiwaniu cienia, pod drzewa i tam rozłożywszy przyniesione z domów koce, zrelaksowane, rozpoczęły wspólną zabawę.


(Czytaj więcej... | 4484 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 3)

Aktualności: Dzień Dziecka w Przedszkolu Samorządowym Nr 2
23-06-2010 o godz. 08:25:22 przez kuba (901 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Dzień dziecka.

W dniu 1.06.2010 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 zostały zorganizowane zabawy dla dzieci również tych nie uczęszczających do przedszkola wraz z rodzicami. Już podczas schodzenia się dzieci witane były muzyką i zapraszane do zabaw. W tym wyjątkowym dla dzieci dniu każdy oddział ubrany był w inny kolor tak aby tworzył zespół widoczny podczas konkursów. Wspólna zabawa z przybyłymi do przedszkola dziećmi rozpoczęła się po śniadaniu. Dzieci zebrane w salach oddziału I i II pięknie prezentowały się w kolorach zielonym, niebieskim, czerwonym i białym, również przybyłe dzieci ubrane były pod dany kolor. Każda grupa zaprezentowała swoją piosenkę, rozwiązywała zadania i zagadki, za co otrzymywali drobne nagrody. Zabawa w „Pociąg przez Europę” sprawiła wszystkim wiele radości. Dzieci podczas podróży pociągiem przez Europę tańczyły tańce różnych narodów w Polsce- Krakowiaka, w Niemczech – polkę, we Francji – kankana, w Grecji – zorbę w Rosji – Kazaczoka.


(Czytaj więcej... | 2550 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: Wiosenne spotkanie
23-06-2010 o godz. 07:58:30 przez kuba (659 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

WIOSENNE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 1
W SUŁKOWICACH

      30.03.2010 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 1  w Sułkowicach zebrały się dzieci 5 i 6 letnie z Przedszkoli Samorządowych nr 2 i 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami. Organizatorkami spotkania były  nauczycielki  B. Świder, A. Biela, R. Krakowiak pod patronatem Dyrektor K. Starzec.
      Celem spotkania było podsumowanie pracy z programem przedszkolnej profilaktyki antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas” pod patronatem SANEPIDU.
      Każda grupa ubrana była w stroje innego koloru, była grupa czerwona, zielona, niebieska i żółta. W pierwszej części spotkania przedszkolaki miały możliwość oglądnąć przedstawienie „Rozmowa kwitów” w wykonaniu dzieci z oddziału II integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 1. Stroje starszaków przybrane były kwiatami wykonanymi własnoręcznie przez panie prowadzące oddział. Można było zobaczyć sasankę, konwalię, przylaszczkę, stokrotkę, kaczeńce, fiołki, niezapominajkę, pierwiosnka. Recytacja wierszyków przeplatana była piosenkami i tańcami o tematyce wiosennej m. in. „ Wiosna w błękitnej sukience”, „Powitanie wiosny”, „Wiosenna piosenka”.(Czytaj więcej... | 2529 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: Piknik rodzinny w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Sułkowicach.
23-06-2010 o godz. 07:45:31 przez kuba (702 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
Jedną z funkcji przedszkola jest kształcenie uczucia miłości i szacunku względem rodziców, a także wzmacnianie tych więzi. W związku z tym 9 czerwca 2010r. w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny połączony z występem artystycznym z okazji „Dnia Mamy”. Piknik rozpoczął się uroczystym powitaniem rodziców oraz inscenizacjami utworów „W lesie” oraz „Za co kochamy nasze mamy?” M. Kownackiej w wykonaniu dzieci młodszych i starszych. Następnie przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki dla swoich mam. Podarowały także piękne prezenty – swoje fotografie w ozdobnej ramce. W czasie występu, jaki i podczas rozdawania upominków w oczach matek była widoczna radość i łzy wzruszenia.


(Czytaj więcej... | 1724 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: 25 lat Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Sułkowicach
16-06-2010 o godz. 08:13:02 przez kuba (1921 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Jubileusz 25- lecia Przedszkola Samorządowego Nr 2 w nowym budynku.

W dniach 22.05 i 29.05.2010r Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach świętowało jubileusz 25-lecia placówki Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości: władze samorządowe wraz ze współpracownikami, emerytowane dyrektorki i pracownicy przedszkola, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i placówek oświatowych, redaktor Dziennika Polskiego, przedstawiciele Rodziców oraz dzieci. Uroczystość rozpoczęła się wierszem powitalnym i piosenką w wykonaniu dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej słowami: „Niech nam kto mówi co chce, a my wiemy, że w przedszkolu nie jest źle” Po tych słowach pani dyrektor Zofia Kowalcze gorąco przywitała zebranych gości, mówiąc: dzisiejszy dzień ma charakter niezwykle podniosły i historyczny, łączy w sobie już zapisaną kartę dwudziestopięcioletnich wydarzeń przedszkola w tym nowym budynku, niesie też wspomnienia około sześćdziesięcioletniej historii przedszkola Nr 2. Pierwszy czerwca 1985 był szczególny dla mieszkańców Sułkowic, kiedy to przecięto wstęgę i oddano wspaniały obiekt do dyspozycji społeczności Sułkowic.


(Czytaj więcej... | 7206 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 5)

Informacje: Zarządzenie 15/10 Burmistrza Gminy Sułkowice
15-06-2010 o godz. 12:50:18 przez kuba (622 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Zarządzenie 15/10

Burmistrza Gminy Sułkowice

Z dnia 26 lutego 2010 r.

w sprawie: wprowadzenia do stosowania „Regulaminu rekrutacji dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Sułkowice”(Czytaj więcej... | 1098 bajtów więcej | Informacje | Wynik: 0)

Informacje: Wakacyjny dyżur przedszkoli
04-06-2010 o godz. 16:15:27 przez Jarek (764 odsłon)
Aktualności z przedszkoli 
Burmistrz Gminy Sułkowice informuje P.T. Rodziców, że organizuje się wakacyjny dyżur przedszkoli, dla dzieci z terenu Gminy Sułkowice.

Dyżurować będą:

w lipcu – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach, ul. 11 Listopada 10
w sierpniu – Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach, ul. 1 Maja 56(Czytaj więcej... | 1032 bajtów więcej | Informacje | Wynik: 2.5)

Aktualności: Mali strażnicy przyrody - przedstawienie przedszkolaków z PS nr 3
10-05-2010 o godz. 16:25:37 przez Jarek (900 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
Mali strażnicy przyrody

Nasze przedszkole usytuowane jest w dogodnym miejscu, aby obserwować w jaki sposób człowiek zagraża środowisku naturalnemu w swoim najbliższym otoczeniu. Podczas spacerów i wycieczek dzieci widziały różne miejsca, gdzie były tzw. „dzikie wysypiska śmieci”. Światowy Dzień Ziemi obchodzony w miesiącu kwietniu oraz nasze obserwacje, skłoniły nas do przygotowania przedstawienia zatytułowanego: „W lesie”, które obejrzeli podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Harbutowicach. Celem tego przedstawienia było ukazanie problemu niszczenia środowiska naturalnego – lasu „dzikimi wysypiskami” śmieci oraz wzmacnianie więzi człowieka z przyrodą, z którą jest nierozerwalnie związany. Do występu przygotowanych zostało dużo pomocy, a pracownicy pomogli nam w przygotowaniu scenerii.


Po występie dzieci tańczyły przy muzyce. Przedszkolaki w podziękowaniu za pomoc w realizacji swojego przedsięwzięcia oraz gościnność poczęstowały wszystkich słodyczami.


(Czytaj więcej... | 1301 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 1)

Oświata: Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Sułkowicach obchodzą 5 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II.
22-04-2010 o godz. 15:17:13 przez Jarek (1302 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Sułkowicach obchodzą 5 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II.


Nasze przedszkole w swojej pracy wychowawczo – dydaktycznej zawsze uwzględnia i kładzie nacisk na wychowanie patriotyczne dzieci związane z „naszą bliską i dalszą Ojczyzną”.

Z racji ogłoszenia przez Radę Miejską roku jubileuszowego związanego z nałożeniem się kilku okrągłych rocznic: 40 rocznica nadania praw miejskich Sułkowicom, 30 rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny oraz 20 rocznica pierwszych wolnych wyborów (Uchwała NR XXXV/ 273/ 09 Rady Miejskiej w Sułkowicach z dn. 25 czerwca 2009r.) w naszym przedszkolu dzieci obydwu oddziałów upamiętniły 5 rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Nauczycielki zorganizowały zajęcia pt. „Jan Paweł II ciągle żyje w naszych sercach”.

(Czytaj więcej... | 2518 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 0)

Informacje: Ogłoszenie o naborze do przedszkoli samorządowych
26-02-2010 o godz. 13:57:31 przez Jarek (874 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Ogłoszenie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach

Nabór dzieci do przedszkoli samorządowych prowadzonych przez Gminę Sułkowice na rok szkolny 2010/2011 odbywać się będzie w dniach 1 – 31 marca br.


(Czytaj więcej... | 2932 bajtów więcej | Informacje | Wynik: 0)

Aktualności: Zimą w przedszkolu...
24-02-2010 o godz. 11:24:32 przez kuba (830 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Zimą w Przedszkolu Samorządowym nr 1 – czyli jak się bawią dzieci.

W ramach akcji FERIE ZIMOWE 2010 w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Sułkowicach zorganizowano Dni Otwarte dla dzieci nieuczęszczających do przedszkola. Wzięły one udział w organizowanych w tym czasie zajęciach z różnych dziedzin wychowania. Zorganizowano także akcję „W krainie śniegu i mrozu” czyli „biały dzień” w przedszkolu. Dzieci oraz wychowawczynie ubrane były w tym dniu na biało, powitały zimę piosenką „Sanna”, zamieniły się w bałwanki do wiersza T. Śliwiaka. Malowały także białą farbą na kolorowych kartkach na temat „Zima w przyrodzie” i wycinały gwiazdki śniegowe. W takiej właśnie atmosferze zapanowała zima na sali.


(Czytaj więcej... | 4261 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Aktualności: Dzień Babci i Dziadka, spotkanie z muzykiem
24-02-2010 o godz. 11:09:00 przez kuba (981 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Dzień Babci i Dziadka w PS nr 1 w Sułkowicach

Wprawdzie trochę spóźnione, bo dopiero w dniach 4 i 5 lutego, ale za to szczere życzenia złożyły przedszkolaki z PS nr 1 swoim babciom i dziadkom. Maluszki przedstawiły zebranym licznie gościom montaż słowno – muzyczny (wiersze, tańce, piosenki). Tańczyły walczyka, poleczkę, ale najwięcej zabawy przyniósł taniec „Kaczuszki”. Po maluszkach wystąpiły starszaki z oddziału integracyjnego. Dzieci przedstawiły inscenizację W. Badalskiej „Dary nowego roku”. W przygotowaniach do inscenizacji brali udział także rodzice dzieci, pomagając w uszyciu strojów 4 pór roku. Starszaki przedstawiły wiersze przeplatane piosenkami i tańcami m.in. sambą, rock and roll’em i walczykiem.


(Czytaj więcej... | 3414 bajtów więcej | Aktualności | Wynik: 0)

Oświata: Aktywne przedszkolaki. Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sułkowicach.
16-02-2010 o godz. 13:57:03 przez Jarek (2644 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
Aktywne przedszkolaki. Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sułkowicach.

 Dnia 16. 09. 2009r. dzieci 5 i 6-letnie  uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej do Cisów Raciborskiego w Harbutowicach. Poprzez obcowanie z przyrodą dzieci miały możliwość dostrzec jej piękno oraz charakterystyczne walory górzystego terenu. Ponadto poznały historię najstarszych drzew w Polsce wpisanych do Katalogu Zabytków Przyrody oraz rejestru UNESCO. Z dokładną precyzją, bo za pomocą lup dzieci oglądały fragmenty historycznych drzew (korę, owoce, liście – igły).  Wycieczka do cisów była niezapomnianym przeżyciem przedszkolaków.(Czytaj więcej... | 9978 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 5)

Oświata: Przedszkolaki świętują
27-01-2010 o godz. 10:57:09 przez kuba (1046 odsłon)
Aktualności z przedszkoli

Jasełka, Dzień Babci, Dzień Dziadka

W procesie wychowania, którego ostatecznym celem jest ukształtowanie człowieka jako osoby żyjącej w społeczeństwie, nie może zabraknąć świata wartości. Ich nośnikiem jest dziedzictwo kulturowe. Nie można wyobrazić sobie społeczeństwa bez kultury, dlatego poznawanie tradycji, zwyczajów i kultury własnego narodu powinno być bardzo ważnym elementem wychowania patriotycznego młodego człowieka. Wychowanie młodego człowieka dla przyszłości, oparte na wartościach kulturowych wynikających z tradycji należy rozpocząć już w przedszkolu, kiedy u dzieci kształtują się podstawowe zręby osobowości. W polskim roku obrzędowym są dni świąteczne zapisane nie tylko na kartkach kalendarza, ale także w naszej świadomości i pamięci, w przechodzących z pokolenia w pokolenie obyczajach i tradycjach.


(Czytaj więcej... | 5806 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 3.66)

Oświata: Rok Przedszkolaka w gminie Sułkowice
27-05-2009 o godz. 21:28:27 przez Jarek (1010 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
(Czytaj więcej... | Oświata | Wynik: 0)

Oświata: 30-LECIE PRZEDSZKOLA NR 3 W SUŁKOWICACH
09-12-2008 o godz. 12:49:48 przez Jarek (3140 odsłon)
Aktualności z przedszkoli
Do roku 1978 w Sułkowicach były dwa przedszkola: jedno koło rynku, drugie w pomieszczeniach FN „Kuźnia”. Przedszkola te nie zaspokajały potrzeb środowiska w objęciu dzieci wychowaniem przedszkolnym, zwłaszcza 6-ciolatków. 
(Czytaj więcej... | 9628 bajtów więcej | Oświata | Wynik: 5)

  
WEBCAM

Biuletyn Informacji Publicznej

NSP 2011


Gazeta Gminna

·Aktualne wydania
·Numery archiwalne
·Napisz do KLAMRY


Straż Miejska

tel. 0 695 665 503Napisz do nas


Powiatowy Urząd Pracy

PRACA


Ogłoszenia
· Nabór pracowników
· Ochrona Środowiska
· Decyzje środowiskowe
·Zamówienia publiczne

WKU Oświęcim
logo WKU Oświęcim

Banner

Wrota Małopolski

Osrodek Pomocy Społecznej

Osrodek Kultury Sulkowice
Galeria Internat
Sułkowicka Izba Gospodarcza Warsztaty Szkolne ZSZiO w Sułkowicach Zespół Szkół Szkół Zawodowych i Liceum Ogólnokształcace w Sułkowicach Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Zespol Placowek Oswiatowych w Rudniku

Szkoła Podstawowa w Biertowicach

Uczniowski Klub Sportowy w Krzywaczce

Zwiazek Powiatow Polskich


Nagrody dla Gminy Sułkowice


Cyfrowy Urząd
* Cyfrowy Urząd
Tu znajdziesz opisy co, jak i gdzie załatwić w naszym urzędzie

* Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Nasze insygnia

Nasze insygniaPHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi.
Tworzenie strony: 0.70 sekund