IX Halowy Turniej Drużyn Samorządowych w Myślenicach – 20-21 lutego 2010 r.
Data: 24-02-2010 o godz. 10:43:48
Temat: Sport w SułkowicachIII miejsce dla drużyny z Sułkowic.

Urząd Miejski w Sułkowicach zajął trzecie miejsce w IX Halowym Turnieju Drużyn Samorządowych w Myślenicach, który odbył się 20-21 lutego 2010 r. Pierwsze miejsce zajęła Państwowa Straż Pożarna z Myślenic, a na drugim miejscu uplasowało się Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Drużyny rozpoczęły swoje zmagania już o 9 rano w sobotę. Wtedy swoje rozgrywki miały grupa A – PSP Myślenice, SP ZOZ w Myślenicach, IPN Kraków i UG Pcim z grupą C – KP Policji w Myślenicach, Starostwo w Myślenicach i MOS Myślenice. Po południu natomiast zmierzyła się grupa B – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ZST-E w Myślenicach, Starostwo Bełchatów przeciwko grupie D – Urząd Miejski w Sułkowicach, Komisariat Dobczyce i PUP w Myślenicach.


       Skład drużyny reprezentującej Urząd Miejski w Sułkowicach wyglądał następująco: burmistrz Sułkowic Piotr Pułka (w bramce 1 mecz), Jerzy Biernat(w bramce i na boisku), Maciej Biernat, Wojciech Bargieł, Jakub Światłoń ,Paweł Piątek, Piotr Piątek, Edward Łaski, Piotr Sroka, a w niedzielę dołączył Tomasz Ostafin. W sumie rozegrali oni 4 mecze, które doprowadziły ich do trzeciego miejsca w finale. Przyszło im zmierzyć się z policjantami z Dobczyc, reprezentantami Powiatowego Urzędu Pracy, policją i strażą myślenicką oraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Myślenicach.
       Turniej rozegrał się na wyjątkowo wysokim poziomie w pięknej myślenickiej hali sportowej. W porównaniu z zeszłorocznym, który odbył się w hali sportowej w Sułkowicach, kibice w Myślenicach jednak zupełnie nie dopisali.

J.G.Artykuł jest z Urzad Miejski w Sulkowicach
http://www.sulkowice.pl/urzad

Adres tego artykułu to:
http://www.sulkowice.pl/urzad/modules.php?name=News&file=article&sid=986