Data: 26-05-2008 o godz. 17:25:08
Temat: Aktualności
Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach zaprasza  wszystkie dzieci z Gminy Sułkowice na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu w ramach akcji „Lato 2008”.
Akcja "Lato 2008" trwać będzie 3 tygodnie -  od 7 do 25 lipca 2008 r.
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od  9  - do 13.

Zapewniamy fachową opiekę podczas zajęć w każdej miejscowości gminy oraz podczas wyjazdów na basen i wycieczek do różnych atrakcyjnych miejsc. Będziemy wspólnie „Odkrywać świat”, poznamy tajemnice starożytnych cywilizacji, tajemnice kosmosu, zdobędziemy odznakę przewodnika po najbliższej okolicy , będziemy się wspólnie bawić i szlachetnie rywalizować.
Rekrutacja uczestników odbędzie się w czerwcu poprzez szkoły, do których dzieci uczęszczają. Wszelkich informacji udzielają również wychowawcy świetlic. U nich będzie można też otrzymać  ,,Kartę kolonijną” do wypełnienia.

Zwracamy się także do wszystkich pełnoletnich ochotników na podjęcie pracy wolontaryjnej jako pomoc wychowawcy kolonijnemu. Zapewniamy podpisanie umowy, ubezpieczenie oraz zaświadczenie z opinią o odbytej praktyce.

 Chętnych prosimy o kontakt ze Świetlicą Środowiskową w Sułkowicach, ul. Sportowa 45A, tel. (0-12) 357-44-17.

 W związku z potrzebą zapewnienia właściwej organizacji zajęć i odpowiedniej opieki dla uczestników półkolonii bardzo prosimy wolontariuszy o niezwlekanie ze zgłoszeniem chęci do pracy z dziećmi.Serdecznie zapraszamy uczestników i opiekunów!


Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach
Krystyna SosinArtykuł jest z Urzad Miejski w Sulkowicach
http://www.sulkowice.pl/urzad

Adres tego artykułu to:
http://www.sulkowice.pl/urzad/modules.php?name=News&file=article&sid=475