Nowy samochód dla Policji w Sułkowicach
Data: 12-02-2008 o godz. 11:57:28
Temat: Aktualności


"Nowy samochód dla policji w Sułkowicach"
22 stycznia 2008 r. odbyła się miła uroczystość przekazania dla załogi Posterunku Policji w Sułkowicach nowoczesnego samochodu policyjnego.Nissan T31 X-TRAIL


Załoga Posterunku Policji w Sułkowicach została doposażona w nowy samochód policyjny, Nissan T31 X-TRAIL, model osobowo-terenowy, z nowym wzorem oznakowania. Środki finansowe na zakup pojazdu przeznaczyły: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Starostwo Powiatowe  w Myślenicach oraz Gmina Sułkowice. W całości samochód kosztował 114.924 zł. Gmina Sułkowice przeznaczyła na ten cel – 30.000 zł.

Samochód przeznaczony zostanie dla służb patrolowo – prewencyjnych na terenie miasta i gminy Sułkowice, do których należy dotarcie do zdarzeń związanych z interwencjami domowymi , zdarzeniami drogowymi.
Umożliwia dotarcie do miejsc trudno dostępnych, które często spotyka się na naszym terenie, zwłaszcza w Harbutowicach. Używany będzie także do różnego rodzaju zabezpieczeń sportowo-terenowych – mówi kierownik posterunku  Kazimierz Bielski.  

 W uroczystości przekazania w dniu 22 stycznia 2008 r., wziął udział starosta Stanisław Chorobik, burmistrz Sułkowic Piotr Pułka oraz – reprezentujący policję – komendant Policji w Myślenicach mł. insp. Zbigniew Filiczak wraz z kierownikiem posterunku Policji w Sułkowicach asp. sztab. Kazimierzem Bielskim i podległymi mu funkcjonariuszami.

foto_2.jpg foto_3.jpg
foto_4.jpg foto_5.jpg


Artykuł jest z Urzad Miejski w Sulkowicach
http://www.sulkowice.pl/urzad

Adres tego artykułu to:
http://www.sulkowice.pl/urzad/modules.php?name=News&file=article&sid=398