Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Wybory samorządowe 2014

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Zimowe utrzymanie dróg - zima 2014/2015 Drukuj Email
poniedziałek, 29 grudnia 2014 10:06, odsłon: 251

Zimopwe Utrzmanie dróg

 

Więcej…
 

Świetlica zaprasza na FERIE !!! Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015 15:37, odsłon: 81

ferieZapraszamy na ferie zimowe ze Świetlicą Środowiskową


Jak co roku Świetlica Środowiskowa, wraz z filiami we wszystkich miejscowościach gminy organizować będzie profesjonalne zajęcia dla dzieci z Gminy Sułkowice.

Będzie ciekawie, wesoło i zdrowo.

Więcej…
 

Integracyjne spotkania mieszkańców - Harbutowice Drukuj Email
czwartek, 29 stycznia 2015 15:32, odsłon: 127

miniaturkaOpłatek A.D. 2015 w Harbutowicach

Cykl dorocznych styczniowych spotkań mieszkańców gminy na tzw. "opłatkach" zakończyły w tym roku Harbutowice - w niedzielę 25 stycznia. Jak zwykle serdeczni i otwarci, harbutowianie doskonale się bawili, we własnym gronie i ze staropolską gościnnością podejmowali swoich gości z urzędu w Sułkowicach oraz OPS-u, którzy te spotkania od lat organizują we współpracy ze stowarzyszeniami lokalnymi.

Więcej…
 

XII Małopolski Turniej Piłki Nożnej Drukuj Email
wtorek, 27 stycznia 2015 18:21, odsłon: 19

plakat

 

Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu kontra Sułkowic Drukuj Email
wtorek, 27 stycznia 2015 18:01, odsłon: 12

31 stycznia, w ramach XII Małopolskiego Turnieju Piłki Nożnej, odbędzię się mecz:

 

Oldboje Reprezentacji Polski w Futsalu - Sułkowice

 

Miejsce: Hala sportowa Gimnazjum w Sułkowicach

Planowany termin: 31 stycznia, około godziny 18:00 (po zakończeniu meczów turniejowych)

 

!!!! ZAPRASZAMY !!!!

 

Prezenty i mnóstwo dobrej zabawy Drukuj Email
wtorek, 27 stycznia 2015 17:35, odsłon: 138

miniaturkaŚwiętowanie z Gwiazdkową Niespodzianką

Sułkowickie koło emerytów z Danutą Sołtys i "Gwiazdkowa Niespodzianka" z Krakowa z Grażyną Konieczną przygotowały tym razem zabawę z prezentami i nagrodami dla 130 dzieci. Przyjechały one w sobotę 10 stycznia do hali sportowej gimnazjum w Sułkowicach z całej gminy. Obejrzały pouczający spektakl przygotowany przez wolontariuszy "Gwiazdkowej Niespodzianki", wzięły udział w konkursach i wspólnych zabawach, a na sam koniec odwiezione zostały do domu z rękami pełnymi prezentów.  Choć święta już za nami, ludzie dobrej woli wciąż niosą dzieciom radość Bożego Narodzenia.

Więcej…
 

V sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach Drukuj Email
piątek, 23 stycznia 2015 12:52, odsłon: 105

Informuje się mieszkańców Gminy Sułkowice, że V sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach odbędzie się w dniu:

29 stycznia 2015 r. (czwartek) w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach (Rynek 6), o godz. 15:00

Więcej…
 

Ratownicy się szkolą Drukuj Email
środa, 21 stycznia 2015 08:53, odsłon: 496

 kpp W miniony weekend 24 druhów z naszych jednostek OSP uczestniczyło w kursie doszkalającym z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Szkolenie odbyło się na terenie jednostki OSP Biertowice. Organizatorem szkolenia był Urząd Miejski w Sułkowicach, natomiast sam kurs prowadzili ratownicy medyczni, druhowie OSP: Piotr Kutrzeba i Marcin Klimczyk. W zajęciach uczestniczyli głównie ratownicy, którzy ukończyli kurs KPP, ale byli też tacy druhowie, którzy chcieli zapoznać się z procedurami ratownictwa wykorzystywanymi przez jednostki OSP.

 

Więcej…
 

Noworoczne spotkanie z druhami OSP Drukuj Email
czwartek, 22 stycznia 2015 20:33, odsłon: 263

osp nowyBurmistrz podziękował strażakom

Wyróżnieni druhowie, którzy wykazali się szczególną aktywnością w minionym roku oraz prezesi i naczelnicy jednostek OSP przybyli na zaproszenie burmistrza Piotra Pułki do Starej Szkoły w poniedziałek 12 stycznia na doroczne spotkanie. Wraz z podziękowaniami za ofiarną służbę n a rzecz mieszkańców gminy burmistrz wręczył im praktyczne upominki w postaci markowego i bardzo ostrego noża do cięcia gałęzi  itp. Podczas potkania omawiano m.in. zbliżające się ważne wydarzenia w życiu jednostek, takie jak walne zebrania w lutym oraz przypadające na ten rok jubileusze 40-lecia OSP Biertowice - uroczystości planowane na 2 maja i 110-lecia OSP Rudnik - uroczystości odbędą się 27 czerwca.

Więcej…
 

Integracyjne spotkania mieszkańców - Rudnik Drukuj Email
czwartek, 22 stycznia 2015 20:26, odsłon: 253

miniaturaOpłatek A.D. 2015 w Rudniku

Rudnickie gospodynie ze stowarzyszenia "Kalina" integracyjne spotkania opłatkowe traktują bardzo poważnie i wkładają w ich przygotowanie mnóstwo pracy i serca. To procentuje. Sala strażnicy w niedzielę 18 stycznia pękała w szwach - szacowano, że na spotkanie przybyło ok. 250 osób. Nie zawiedli się ci, którzy zdecydowali się spędzić to niedzielne popołudnie w sąsiedzkim gronie. Były wspaniałe jasełka, łamanie się opłatkiem, mądre i skłaniające do refleksji słowa  duszpasterza ks. Dariusza Zonia, bardzo smaczny, elegancki poczęstunek, konkursy z nagrodami, występ ZPiT Elegia, chóru rudnickich Seniorów Elegii oraz gościnny występ kapeli Dudy.

Więcej…
 

Ok 20 tys. zł na godne leczenie dzieci i seniorów Drukuj Email
czwartek, 22 stycznia 2015 20:43, odsłon: 104

miniaturka23. Finał WOŚP w gminie Sułkowice

Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 11 stycznia do tradycyjnie już kwestujących sztabów przy GOK w Sułkowicach i przy ZPO w Krzywaczce oraz zespołów koncertujących na rzecz Orkiestry dołączyła z pokazem na sułkowickim Rynku grupa ASG Hunters. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy w gminie ok. 20 tys. zł. W tym roku Orkiestra grała  "dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów".

Więcej…
 

Integracyjne spotkania mieszkańców - Krzywaczka Drukuj Email
czwartek, 22 stycznia 2015 20:05, odsłon: 198

miniaturkaOpłatek A.D. 2015 w Krzywaczce

Tym razem "opłatek" w Krzywaczce odbywał się w szkole. 11 stycznia sala gimnastyczna ZPO wypełniła się szczelnie stołami i jak się okazało - zastawa na 200 osób musiała być jeszcze uzupełniana. Spotkanie rozpoczął słowno-muzyczno-taneczny występ jasełkowy, przygotowany wspólnymi siłami przez gimnazjum i szkołę podstawową pod okiem Renaty Trzebońskiej, Agnieszki Piechoty i Małgorzaty Wątor dyrygującej  połączonymi chórami obu szkół. Swój wkład wniosły też przedszkolaki: każda grupa wykonała własną kolędę. Widowisko jasełkowe przyjęte gorącymi brawami, stało się dobrym wstępem do wspólnej modlitwy prowadzonej przez ks. proboszcza Zbigniewa Drobnego oraz wzajemnych życzeń sąsiadów na Nowy Rok.

Poczęstunek w tym roku również przygotowywała szkoła. Kunszt kulinarny Marii Horwacik i jej współpracownic znany jest w Krzywaczce nie od dziś, ale i tak "zaczarowała" wszystkich smakiem potraw i ekskluzywnym sposobem ich podania - oczy też się najadły.

Więcej…
 

To nie zmiany, tylko korekta wynikająca z obserwacji Drukuj Email
czwartek, 15 stycznia 2015 16:22, odsłon: 339

Śmieci po nowemu

Od 1 stycznia 2015 wchodzi w życie nowy "Regulamin  utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sułkowice". Wprowadza on dwie nowości odnośnie częstotliwości odbioru oraz odnośnie segregacji.

1) Teraz odpady zmieszane, czyli te z kubła, będą wywożone raz w miesiącu, a nie dwa, jak dotychczas, a odpady w kolorowych workach - te segregowane - dwa razy w miesiącu. Szczegółowy harmonogram wywozu dla poszczególnych miejscowości dostępny jest na stronie internetowej ZGK: http://zgksulkowice.pl/index.php/10-artykuly-strona-glowna/31-nowy-terminarz-wywozu-odpadow.

2) Zmienia się przeznaczenie białego worka - teraz będziemy do niego wkładać zużyte pieluchy jednorazowe, kobiece artykuły higieniczne i zużytą watę oraz waciki.

3) Powstające w gospodarstwach domowych: zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble, zużyte opony i inne odpady wielkogabarytowe wystawiane są, tak jak pozostałe selektywnie zbierane, bez umieszczania ich w workach do selektywnego zbierania lub dostarczane do PSZOK we własnym zakresie (Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sułkowice roz. 3. par. 5 ust. 12).

 

Nowy regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie gminy

 

Więcej…
 

Zmarł burmistrz Dobczyc Marcin Pawlak Drukuj Email
wtorek, 13 stycznia 2015 15:43, odsłon: 439

ŚP Marcin Pawlak

 

Łączymy się w żalu ze wszystkimi, których poruszyła śmierć
Marcina Pawlaka,
burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce,
człowieka wielkiego hartu ducha i prawego charakteru, samorządowca oddanego przez wiele lat idei tworzenia społeczeństwa obywatelskiego.

Zmarł w poniedziałek 12 stycznia, po długiej i ciężkiej chorobie.

Miał 65 lat.

Pogrzeb odbędzie się w  Dobczycach  w czwartek 15 stycznia o godz. 12 w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Burmistrz Piotr Pułka wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego

Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Socha wraz z radnymi

oraz Mieszkańcy Gminy Sułkowice

Więcej…
 

Integracyjne spotkania mieszkańców Drukuj Email
poniedziałek, 12 stycznia 2015 18:36, odsłon: 382

miniaturkaOpłatek A.D. 2015 w Sułkowicach

Mieszkańcy Sułkowic swoje spotkanie integracyjne mieli w tym roku w dniu Trzech Króli, co dodatkowo podkreślało świąteczny charakter wydarzenia.  W strażnicy OSP obejrzeli jasełka przygotowane przez dzieci z przedszkola nr 3 (pod okiem Teresy Szwajdych), przełamali się opłatkiem, kolędowali i śpiewali znane piosenki wraz z nieocenionym duetem Zofia Kurowska - śpiew i Stanisław Judasz - akordeon. Wzięli też udział w pomysłowych konkursach przygotowanych przez Stowarzyszenie Gospodyń, raczyli się znakomitym poczęstunkiem przygotowanym przez gospodynie i generalnie spędzili  razem bardzo sympatyczne świąteczne popołudnie. Opłatek w Sułkowicach odbył się już po raz 8., a jak się okazuje, z latami nabiera rumieńców, stając się oczekiwanym przez wiele osób wydarzeniem inaugurującym rok.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 32

Inwestycje 2013

 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013

Inwestycje z poprzednich lat

 

podkowka

Fundusze unijne

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Straż Miejska

tel.  695 665 503

e-mail

Nasze Insygnia

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

Nagrody

 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice