Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Życzenia Wielkanocne od J.E. ks. kard. Stanisława Dziwisza i Burmistrza Gminy Sułkowice Drukuj Email
wtorek, 15 kwietnia 2014 13:02, odsłon: 14
alt
 
alt

 


 

 

Smakowanie Wielkanocy w Sułkowicach Drukuj Email
piątek, 18 kwietnia 2014 10:42, odsłon: 29

miniaturkaPotrawy i tradycje wielkanocne gmin Sułkowice i Myślenice

 

Tegoroczny konkurs obrzędów, obyczajów i tradycji wielkanocnych po raz pierwszy zorganizowany został w Sułkowicach, w hali sportowej przy gimnazjum. W tym wielkanocnym festiwalu kunsztów kobiecych udział wzięło 10 stowarzyszeń i kół z gmin Sułkowice i Myślenice: Stowarzyszenie „Bęczarka Razem”, KGW z Biertowic, Stowarzyszenie Gospodyń „Cis” z Harbutowic, Stowarzyszenie Gospodyń „Swojskie Klimaty” z Krzywaczki, Stowarzyszenie „My – Łęczanie” z Łęk, Stowarzyszenie „Nasze Osieczany” z Osieczan, Stowarzyszenie Gospodyń „Kalina” z Rudnika, Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach, KGW z Trzemeśni, KGW Zasań. Organizatorem konkursu było LGD Między Dalinem i Gościbią, gmina Sułkowice i gmina Myślenice. Jury pod przewodnictwem Grażyny Pitali miało bardzo ciężką pracę, by spośród świetnych wybrać te najlepsze. W tym roku zwyciężyło Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach, II miejsce otrzymało stowarzyszenie „My – Łęczanie”, a III – KGW z Trzemeśni. Nagrodę publiczności wygrało Stowarzyszenie „Nasze Osieczany”, a wszystkie organizacje biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia i praktyczne 5-litrowe termosy.

 

konk wielk

Więcej…
 

Wielkanocne spotkania stowarzyszeń Drukuj Email
piątek, 18 kwietnia 2014 10:42, odsłon: 48

Monografia stowarzyszonych gminy Sułkowice

miniaturka1  stowarzyszeni

Ukazała się monografia stowarzyszeń Gminy Sułkowice "Stowarzyszeni możemy więcej". Jeszcze pachnącą farbą drukarską książkę burmistrz wręczył przedstawicielom organizacji podczas Wielkanocnego Spotkania Stowarzyszeń 2014.

 

stowarz f

 

loga stowarzyszeni

Więcej…
 

Obwieszczenie o unieważnieniu ogłoszenia, które ukazało się w Dzienniku Polskim, w dniu 3 kwietnia 2014 r. o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu MPZP dla wsi Rudnik Drukuj Email
czwartek, 17 kwietnia 2014 08:16, odsłon: 51

Sułkowice, dn. 17.04.2014 r.

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o unieważnieniu ogłoszenia, które ukazało się w Dzienniku Polskim, w dniu 3 kwietnia 2014 r. o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik - w jej granicach administracyjnych

oraz

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik – w jej granicach administracyjnych.

Więcej…
 

Gmina Sułkowice jako pierwsza w Polsce z pełnym publicznym dostępem do wczesnej defibrylacji. Drukuj Email
środa, 16 kwietnia 2014 14:54, odsłon: 129

Dwa defibrylatory (AED) w naszej gminie

 

aed

Gmina Sułkowice jako jedna z pierwszych w Polsce ma pełny publiczny dostęp do wczesnej defibrylacji, dzięki defibrylatorom – urządzeniom ratującym życie – zakupionym za pieniądze przekazane przez Fabrykę Narzędzi Kuźnia oraz z budżetu gminy Sułkowice. Jeden defibrylator zamontowany jest na budynku Urzędu Miejskiego, a drugi – na Ośrodku Zdrowia przy ul. Szkolnej. Wkrótce trzeci defibrylator w gminie kupi OSP w Krzywaczce. Po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię umożliwiającą dostęp do tych urządzeń przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, niezależnie od pogody i bez konieczności szukania kluczy, za to w terenie z monitoringiem.

Więcej…
 

Ogłoszenie o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ... Drukuj Email
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 13:08, odsłon: 107

Ogłoszenie o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

Informuję, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień  25 maja 2014 r. przyjmowane są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1 w pokoju nr 226, w dniach i godzinach pracy Urzędu.

Więcej…
 

Złote Gody 2014 Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:34, odsłon: 206

miniaturkaZ życzeniami kolejnych pięćdziesięciu lat małżeństwa

Odznaczenia od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z rąk Burmistrza Gminy Sułkowice Piotra Pułki za długoletnie pozycie małżeńskie - 50 lat razem odebrali w tym roku: Zofia i Tadeusz Burdowie, Józefa i Marian Frączkowie - z Krzywaczki, Genowefa i Jan Francuziakowie z Rudnika, Genowefa i Jan Jamrozowie, Janina i Jan Kozikowie, Ludwika i Józef Królowie, Kazimiera i  Mieczysław Krupowie - z Sułkowic, Władysława i Stanisław Łabędziowie z Biertowic, Stefania i Stefan Matułowie z Sułkowic, Krystyna i Stanisław Nędzowie z Rudnika, Maria i Jan Postawowie, Krystyna i Kazimierz Postawowie, Jadwiga i Tadeusz Stokłosowie - z Sułkowic, Władysława i Andrzej Strękowie z Rudnika, Maria i Stanisław Trąbkowie z Sułkowic, Stanisława i Stanisław Turkowie z Biertowic, Władysława i Bronisław Ziemblowie, Zofia i Julian Krzywoniowie - z Sułkowic.

Więcej…
 

Festiwal Nauki w Gimnazjum w Sułkowicach - 21 marca 2014 r. Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:25, odsłon: 127

fest naukiNa pierwszy dzień wiosny

W Gimnazjum w Sułkowicach odbył się na pierwszy dzień wiosny Festiwal Nauki. Każdy uczeń mógł sobie wybrać, w jakich zajęciach chce wziąć udział.  Równolegle odbywało się dziesięć różnych spotkań - do wyboru, do koloru.
Były zatem i zajęcia manualne - takie jak origami, haft matematyczny, doświadczenia fizyczne, zajęcia plastyczne, jak i pobudzające kreatywne myślenie - gra Tabu, "Czy znasz ten film?", "W jakim świecie żyjemy?", rozmowy o ekologii w Sułkowicach, ciekawostki z życia Patrona. Odbyły się także zajęcia z dobrych manier, czyli savoir-vivre oraz dotyczące udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 

Gala Melpomeny 2014 Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:08, odsłon: 122

melpomenaDorota Ruśkowska dziękuje ludziom dobrej woli

Dyrektor myślenickiego Teatru w Stodole, Dorota Ruśkowska co roku organizuje Galę Melpomeny, na której w iście oskarowym stylu wyróżnia zarówno swoich aktorów statuetkami Melpomeny, jak i dziękuje ludziom, którzy z nią współpracują - a są to bardzo różne jednostki i grupy - począwszy od posłów, senatorów, starostów, burmistrzów, dyrektorów różnych placówek i instytucji, na zespołach regionalnych i mediach skończywszy. Każdą osobę traktuje wyjątkowo, nie zapomina o nikim, każdemu potrafi powiedzieć dobre słowo i docenić, choć to tak naprawdę ona zasługuje na największe docenienie, bo bez niej ci wszyscy ludzie, których skupia wokół siebie, nie zebraliby się w jednym miejscu i czasie i nie potrafili sami zrobić tyle dobrego, ile mogą wspólnie.

Więcej…
 

Najlepsi w gminie, najlepsi w powiecie. Drukuj Email
wtorek, 08 kwietnia 2014 14:36, odsłon: 160

MDP OSP z Rudnika zdobyła I miejsce w powiecie

 

turniej_mdp Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Rudnika wywalczyła I miejsce w XI Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który został rozegrany 5 kwietnia 2014 r. w Raciechowicach. Drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Dziułka, Norbert Bąchor, Mikołaj Pułka, Robert Pierog, Sylwester Światłoń, Paweł Kostecki i Szymon Pułka. Opiekunem a zarazem trenerem drużyny jest Andrzej Pułka – m.in. prezes KS Delfin.

 

Więcej…
 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka ... Drukuj Email
czwartek, 03 kwietnia 2014 13:10, odsłon: 294

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka - w jej granicach administracyjnych z wyłączeniem terenu określonego w Uchwale Rady Miejskiej w Sułkowicach nr XLI/265/2014 z dnia 6 lutego 2014 r.

Więcej…
 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Harbutowice - jej granicach administracyjnych. Drukuj Email
wtorek, 01 kwietnia 2014 14:04, odsłon: 181

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Harbutowice - jej granicach administracyjnych.

Więcej…
 

Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sułkowice w roku szkolnym 2012/2013 Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2013 08:57, odsłon: 468

sprawozdaniePrzedstawiamy informację o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Sułkowice za poprzedni rok szkolny (2012/2013), w tym o wynikach sprawdzianu po szkole podstawowej i egzaminu gimnazjalnego. Informacja niniejsza stanowi praktyczne kompendium wiedzy o aktualnym stanie gminnej oświaty.

 

Rozalia Oliwa

Wiceburmistrz

Więcej…
 

Nasze szkoły gminne Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2013 11:47, odsłon: 748

extraklasa

 

Więcej…
 

Zarządzenie Nr 35/2014 Burmistrza Gminy Sułkowice w sprawie wyboru ofert na realizację zadań sfery pożytku publicznego na terenie Gminy Sułkowice w 2014 r. Drukuj Email
środa, 02 kwietnia 2014 14:38, odsłon: 106

ZARZĄDZENIE NR 35/2014
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE
z dnia 2 kwietnia 2014 r.
w sprawie wyboru ofert na realizację zadań sfery pożytku publicznego na terenie Gminy Sułkowice w 2014 r.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 20

Inwestycje 2013

 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013

Inwestycje z poprzednich lat

Sułkowice okiem kamery

Myślenice iTV

Fundusze unijne

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Straż Miejska

tel.  695 665 503

e-mail

Nasze Insygnia

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

Nagrody

 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice