Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Wieczornica przed kanonizacją Papieża Jana Pawła II Drukuj Email
środa, 23 kwietnia 2014 11:40, odsłon: 8

iskierka

 

XLIV sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach Drukuj Email
wtorek, 22 kwietnia 2014 12:06, odsłon: 68

Informuje się mieszkańców Gminy Sułkowice, że XLIV sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach odbędzie się w dniu:  

28 kwietnia 2014 r. (poniedziałek)

w Sali Samorządowej w Sułkowicach (Rynek 6), o godz. 15:00  

Więcej…
 

Życzenia Wielkanocne od J.E. ks. kard. Stanisława Dziwisza i Burmistrza Gminy Sułkowice Drukuj Email
wtorek, 15 kwietnia 2014 13:02, odsłon: 18
alt
 
alt

 


 

 

Smakowanie Wielkanocy w Sułkowicach Drukuj Email
piątek, 18 kwietnia 2014 10:42, odsłon: 116

miniaturkaPotrawy i tradycje wielkanocne gmin Sułkowice i Myślenice

 

Tegoroczny konkurs obrzędów, obyczajów i tradycji wielkanocnych po raz pierwszy zorganizowany został w Sułkowicach, w hali sportowej przy gimnazjum. W tym wielkanocnym festiwalu kunsztów kobiecych udział wzięło 10 stowarzyszeń i kół z gmin Sułkowice i Myślenice: Stowarzyszenie „Bęczarka Razem”, KGW z Biertowic, Stowarzyszenie Gospodyń „Cis” z Harbutowic, Stowarzyszenie Gospodyń „Swojskie Klimaty” z Krzywaczki, Stowarzyszenie „My – Łęczanie” z Łęk, Stowarzyszenie „Nasze Osieczany” z Osieczan, Stowarzyszenie Gospodyń „Kalina” z Rudnika, Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach, KGW z Trzemeśni, KGW Zasań. Organizatorem konkursu było LGD Między Dalinem i Gościbią, gmina Sułkowice i gmina Myślenice. Jury pod przewodnictwem Grażyny Pitali miało bardzo ciężką pracę, by spośród świetnych wybrać te najlepsze. W tym roku zwyciężyło Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach, II miejsce otrzymało stowarzyszenie „My – Łęczanie”, a III – KGW z Trzemeśni. Nagrodę publiczności wygrało Stowarzyszenie „Nasze Osieczany”, a wszystkie organizacje biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia i praktyczne 5-litrowe termosy.

 

konk wielk

Więcej…
 

Wielkanocne spotkania stowarzyszeń Drukuj Email
piątek, 18 kwietnia 2014 10:42, odsłon: 99

Monografia stowarzyszonych gminy Sułkowice

miniaturka1  stowarzyszeni

Ukazała się monografia stowarzyszeń Gminy Sułkowice "Stowarzyszeni możemy więcej". Jeszcze pachnącą farbą drukarską książkę burmistrz wręczył przedstawicielom organizacji podczas Wielkanocnego Spotkania Stowarzyszeń 2014.

 

stowarz f

 

loga stowarzyszeni

Więcej…
 

Obwieszczenie o unieważnieniu ogłoszenia, które ukazało się w Dzienniku Polskim, w dniu 3 kwietnia 2014 r. o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu MPZP dla wsi Rudnik Drukuj Email
czwartek, 17 kwietnia 2014 08:16, odsłon: 102

Sułkowice, dn. 17.04.2014 r.

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o unieważnieniu ogłoszenia, które ukazało się w Dzienniku Polskim, w dniu 3 kwietnia 2014 r. o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik - w jej granicach administracyjnych

oraz

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik – w jej granicach administracyjnych.

Więcej…
 

Gmina Sułkowice jako pierwsza w Polsce z pełnym publicznym dostępem do wczesnej defibrylacji. Drukuj Email
środa, 16 kwietnia 2014 14:54, odsłon: 158

Dwa defibrylatory (AED) w naszej gminie

 

aed

Gmina Sułkowice jako jedna z pierwszych w Polsce ma pełny publiczny dostęp do wczesnej defibrylacji, dzięki defibrylatorom – urządzeniom ratującym życie – zakupionym za pieniądze przekazane przez Fabrykę Narzędzi Kuźnia oraz z budżetu gminy Sułkowice. Jeden defibrylator zamontowany jest na budynku Urzędu Miejskiego, a drugi – na Ośrodku Zdrowia przy ul. Szkolnej. Wkrótce trzeci defibrylator w gminie kupi OSP w Krzywaczce. Po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię umożliwiającą dostęp do tych urządzeń przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, niezależnie od pogody i bez konieczności szukania kluczy, za to w terenie z monitoringiem.

Więcej…
 

Ogłoszenie o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ... Drukuj Email
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 13:08, odsłon: 131

Ogłoszenie o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

Informuję, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień  25 maja 2014 r. przyjmowane są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1 w pokoju nr 226, w dniach i godzinach pracy Urzędu.

Więcej…
 

Złote Gody 2014 Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:34, odsłon: 228

miniaturkaZ życzeniami kolejnych pięćdziesięciu lat małżeństwa

Odznaczenia od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z rąk Burmistrza Gminy Sułkowice Piotra Pułki za długoletnie pozycie małżeńskie - 50 lat razem odebrali w tym roku: Zofia i Tadeusz Burdowie, Józefa i Marian Frączkowie - z Krzywaczki, Genowefa i Jan Francuziakowie z Rudnika, Genowefa i Jan Jamrozowie, Janina i Jan Kozikowie, Ludwika i Józef Królowie, Kazimiera i  Mieczysław Krupowie - z Sułkowic, Władysława i Stanisław Łabędziowie z Biertowic, Stefania i Stefan Matułowie z Sułkowic, Krystyna i Stanisław Nędzowie z Rudnika, Maria i Jan Postawowie, Krystyna i Kazimierz Postawowie, Jadwiga i Tadeusz Stokłosowie - z Sułkowic, Władysława i Andrzej Strękowie z Rudnika, Maria i Stanisław Trąbkowie z Sułkowic, Stanisława i Stanisław Turkowie z Biertowic, Władysława i Bronisław Ziemblowie, Zofia i Julian Krzywoniowie - z Sułkowic.

Więcej…
 

Festiwal Nauki w Gimnazjum w Sułkowicach - 21 marca 2014 r. Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:25, odsłon: 131

fest naukiNa pierwszy dzień wiosny

W Gimnazjum w Sułkowicach odbył się na pierwszy dzień wiosny Festiwal Nauki. Każdy uczeń mógł sobie wybrać, w jakich zajęciach chce wziąć udział.  Równolegle odbywało się dziesięć różnych spotkań - do wyboru, do koloru.
Były zatem i zajęcia manualne - takie jak origami, haft matematyczny, doświadczenia fizyczne, zajęcia plastyczne, jak i pobudzające kreatywne myślenie - gra Tabu, "Czy znasz ten film?", "W jakim świecie żyjemy?", rozmowy o ekologii w Sułkowicach, ciekawostki z życia Patrona. Odbyły się także zajęcia z dobrych manier, czyli savoir-vivre oraz dotyczące udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 

Gala Melpomeny 2014 Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:08, odsłon: 132

melpomenaDorota Ruśkowska dziękuje ludziom dobrej woli

Dyrektor myślenickiego Teatru w Stodole, Dorota Ruśkowska co roku organizuje Galę Melpomeny, na której w iście oskarowym stylu wyróżnia zarówno swoich aktorów statuetkami Melpomeny, jak i dziękuje ludziom, którzy z nią współpracują - a są to bardzo różne jednostki i grupy - począwszy od posłów, senatorów, starostów, burmistrzów, dyrektorów różnych placówek i instytucji, na zespołach regionalnych i mediach skończywszy. Każdą osobę traktuje wyjątkowo, nie zapomina o nikim, każdemu potrafi powiedzieć dobre słowo i docenić, choć to tak naprawdę ona zasługuje na największe docenienie, bo bez niej ci wszyscy ludzie, których skupia wokół siebie, nie zebraliby się w jednym miejscu i czasie i nie potrafili sami zrobić tyle dobrego, ile mogą wspólnie.

Więcej…
 

Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sułkowice w roku szkolnym 2012/2013 Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2013 08:57, odsłon: 476

sprawozdaniePrzedstawiamy informację o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Sułkowice za poprzedni rok szkolny (2012/2013), w tym o wynikach sprawdzianu po szkole podstawowej i egzaminu gimnazjalnego. Informacja niniejsza stanowi praktyczne kompendium wiedzy o aktualnym stanie gminnej oświaty.

 

Rozalia Oliwa

Wiceburmistrz

Więcej…
 

Nasze szkoły gminne Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2013 11:47, odsłon: 755

extraklasa

 

Więcej…
 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Harbutowice - jej granicach administracyjnych. Drukuj Email
wtorek, 01 kwietnia 2014 14:04, odsłon: 226

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Harbutowice - jej granicach administracyjnych.

Więcej…
 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka ... Drukuj Email
czwartek, 03 kwietnia 2014 13:10, odsłon: 366

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka - w jej granicach administracyjnych z wyłączeniem terenu określonego w Uchwale Rady Miejskiej w Sułkowicach nr XLI/265/2014 z dnia 6 lutego 2014 r.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 20

Inwestycje 2013

 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013

Inwestycje z poprzednich lat

Sułkowice okiem kamery

Myślenice iTV

Fundusze unijne

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Straż Miejska

tel.  695 665 503

e-mail

Nasze Insygnia

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

Nagrody

 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice