Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Wybory samorządowe 2014

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Życzenia swiąteczno - noworoczne Drukuj Email
poniedziałek, 22 grudnia 2014 12:35, odsłon: 13

 

karteczka.jpg 

Bóg się rodzi, moc truchleje,


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia pomyślności i wszelkiego dobra.

Niech te Święta będą dla Państwa czasem pełnym głębokich, radosnych przeżyć, spotkań z Panem Bogiem i Bliskimi, niech jednoczą rodziny i społeczności, wlewają w serca ciepło i otuchę.

Oby wszystkie dni Nowego Roku obfitowały w błogosławieństwa i opiekę Bożą, w spełniające się postanowienia, dobre plany i realizujące się marzenia. Dziękując za łaski otrzymane w minionym roku, życzmy sobie nawzajem wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w społecznym naszej Małej Ojczyzny.

 
Burmistrz Piotr Pułka    
ze współpracownikami    
 

Paczki o wartości 84 500 zł dla 27 rodzin Drukuj Email
poniedziałek, 22 grudnia 2014 10:29, odsłon: 137

szl p2014aSzlachetna Paczka w Gminie Sułkowice

W sztabie akcji w Starej Szkole, w sobotę 13 grudnia - atmosfera świątecznej, wielkiej radości. Izba samorządowa zamieniła się w tym dniu w magazyn sprzętu AGD, pudeł z fantazyjnymi kokardkami, a nawet mebli. Na stołach, zazwyczaj oglądanych z dokumentami i projektami uchwał - tym razem nożyczki, kawałki ozdobnego papieru, pisaki. A między tym wszystkim - ludzie uwijający się z uśmiechem na ustach, żartujący, dzielący się wrażeniami. Kto akurat nie jedzie z paczką, ani nie przyjmuje jej od darczyńców, dodatkowo ozdabia paczki. Żeby radość była jeszcze większa.

 

 

 

szp2014film

Więcej…
 

Mikołaj w świetlicy Drukuj Email
poniedziałek, 22 grudnia 2014 17:20, odsłon: 34

mikolajI do dzieci ze Świetlicy Środowiskowej, i z projektu "Aktywni Razem", i do wszystkich dzieci

170 dzieci ze wszystkich miejscowości gminy - a on sam jeden. No może miał tam jakichś aniołków i anielice, diabełków i diablice, jakieś przyjazne zwierzaki... Ale nikt nie zastąpi jego pogłaskania po głowie, pytania o grzeczność, uśmiechu spoza gęstwiny brody i wąsów. Wiadomo: Święty Mikołaj musi być.

Więcej…
 

Uzbierali po grosiku 2.764 zł dla dzieci z domów dziecka Drukuj Email
poniedziałek, 22 grudnia 2014 17:30, odsłon: 32

goraWielka Góra Grosza

Wśród gości tegorocznych jasełek w Szkole Podstawowej w Sułkowicach zasiadł  także niezwykłyły Dariusz Łamasz, przedstawiciel fundacji "Nasz Dom". Jego obecność w szkole nie była przypadkowa. Podczas XIV edycji ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza" Szkoła Podstawowa w Sułkowicach zebrała po grosiku największą kwotę w województwie. Szkoła w Sułkowicach bierze udział w tej akcji już od kilku lat.

Więcej…
 

Urząd w Wigilię nieczynny Drukuj Email
środa, 17 grudnia 2014 15:55, odsłon: 12

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia (tj. Wigilia)

Urząd Miejski w Sułkowicach będzie nieczynny.

 

KGW z Biertowic na XII Powiatowym Konkursie Potraw Regionalnych Drukuj Email
piątek, 12 grudnia 2014 11:09, odsłon: 283

potrawy2014Choinka przy biertowickim wigilijnym stole

Z kolejnym wyróżnieniem dla gospodyń z gminy Sułkowice wróciły z XII Powiatowego Konkursu Potraw Regionalnych „Choinka przy Wigilijnym Stole” panie z KGW
w Biertowicach.

Konkurs odbył się w dniu św. Mikołaja, czyli 6 grudnia w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. I chociaż do świąt było jeszcze ponad 2 tygodnie, już zapachniało choinką, piernikami, skórką pomarańczową, cynamonem, grzybami i wszelkimi innymi nutami zapachowymi, składającymi się na niepowtarzalny aromat świąt Bożego Narodzenia. I nie tylko aromat. Cieszyły się także i oczy i uszy, nie mówiąc o smakach i sercach.

Więcej…
 

Uroczysta sesja z ślubowaniem burmistrza Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2014 14:27, odsłon: 583

zaprzysZaprzysiężenie Piotra Pułki na III kadencję

Obejmując urząd Burmistrza Gminy Sułkowice na kadencję 2014-2018, Piotr Pułka ślubował na sztandar Gminy: uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców Gminy. Tak mi dopomóż Bóg. Uroczysta sesja Rady Miejskiej z zaprzysiężeniem burmistrza miała miejsce w sobotę, 6 grudnia br.

 

film sesja 

Więcej…
 

Apel Ośrodka Pomocy Społecznej Drukuj Email
wtorek, 09 grudnia 2014 09:52, odsłon: 145

Nie dajmy im zamarznąć

Samotni, niepełnosprawni, w złej sytuacji materialnej, nawet bezdomni, często będący pod wpływem alkoholu czy substancji psychotropowych - są wśród nas.

Zima zastaje ich w okolicy mostów, chroniących się we wiatach przystankowych, nieogrzewanych, zrujnowanych pustostanach albo we własnych domach, których nie mają za co ogrzać.

Gdy nadejdą mrozy, grożą im poważne odmrożenia lub śmierć.

Więcej…
 

Pierwsza sesja Rady Miejskiej VII kadencji Drukuj Email
wtorek, 02 grudnia 2014 15:35, odsłon: 793

Jan Socha po raz 4. przewodniczącym Rady Miejskiej

przew_socha

Przewodniczącym Rady Miejskiej w Sułkowicach podczas pierwszej sesji VII kadencji samorządu w poniedziałek 1 grudnia w tajnym głosowaniu wybrany został Jan Socha (10 głosów za, 4 przeciw, 1 wstrzymujący). Radni wybrali też 3 wiceprzewodniczących: Kazimierza Króla (11 głosów za, 2 przeciw, 2 wstrzymujące), Krystynę Sosin (15 głosów za) i Janusza Starca (11 głosów za, 2 przeciw i 2 wstrzymujące).

Więcej…
 

Zwiedzanie Centrum Kultury w Harbutowicach Drukuj Email
czwartek, 04 grudnia 2014 13:32, odsłon: 453

Już planują tu Sylwestra

Najnowocześniejszy budynek w gminie

przew_sochaLokatorzy i użytkownicy Centrum Kultury w Harbutowicach – członkowie harbutowskich stowarzyszeń – zwiedzili wraz z burmistrzem swoją przyszłą siedzibę. Na zewnątrz można odnieść wrażenie, że budowa jeszcze potrwa jakiś czas, ale wewnątrz obiektu ma się znowuż wrażenie, że już niemal można wnosić meble. Wykonawcy twierdzą, że pozwolenie na uzytkowanie obiektu będzie jeszcze w tym roku, stowarzyszenia już planują, że właśnie tutaj Harbutowice będą świętować Sylwestra.

 

PROW nagłówek

 

Więcej…
 

Zarządzenie w sprawie przyjęcia Programu zdrowotnego „Rehabilitacja lecznicza - fizjoterapia dzieci i młodzieży..." Drukuj Email
piątek, 19 grudnia 2014 10:37, odsłon: 11

ZARZĄDZENIE NR 135/2014
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE
z dnia 19 grudnia 2014 r.
w sprawie wyboru ofert na wyłonienie realizatora w 2015 r. Programu zdrowotnego „Rehabilitacja lecznicza – fizjoterapia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo oraz dzieci i młodzieży z wadami postawy z terenu Gminy Sułkowice na lata 2013-2015”

Pełna treść zarządzenia

 

Podziękowanie Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 14:37, odsłon: 19

Szanowni Państwo Wyborcy !

Dziękuję serdecznie za oddane na mnie głosy i ponowne obdarzenie mnie zaufaniem. Dołożę wszelkich starań, aby Państwa nie zawieść i nadal z ogromnym zaangażowaniem pracował będę dla rozwoju naszej gminy.

Dziękuję serdecznie Wszystkim Mieszkańcom Gminy, którzy wzięli udział w wyborach 16 i 30 listopada. Mieliśmy wysoką w stosunku do reszty kraju frekwencję wyborczą. To bardzo dobrze świadczy o Państwa zaangażowaniu i postawie. I bardzo dobrze wróży na przyszłość, bo im więcej osób zaangażowanych i oddanych, tym więcej można osiągnąć.

Razem naprawdę możemy więcej zrobić dla wspólnego dobra i dla poprawy standardów życia w naszej Małej Ojczyźnie.

Proszę przyjąć wyrazy szacunku i wdzięczności

Piotr Pułka

 

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Sułkowicach Drukuj Email
czwartek, 04 grudnia 2014 12:57, odsłon: 252

 Gratulacje, nagrody, podziękowania

 

dzien_niepelnosprawnych Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych był jak co roku okazją do zaprezentowania ich dorobku artystycznego, podczas koncertu zorganizowanego przez SWON Kolonia w sali widowiskowej GOK w Sułkowicach. Laureatom konkursów wręczone zostały słodkie upominki wraz z gratulacjami i podziękowaniami za tak piękne reprezentowanie środowiska w powiecie i województwie.

Więcej…
 

W gminach, powiecie i w sejmiku Drukuj Email
wtorek, 02 grudnia 2014 15:33, odsłon: 496

Nowe i stare władze

Ostatnie wybory generalnie nie przyniosły rewolucji. W bardzo wielu miejscach wyborcy zdecydowali o pozostawieniu mandatu zaufania dotychczasowym władzom. We wszystkich gminach naszego powiatu burmistrzowie i wójtowie pozostali na następną kadencję. Nowo wybrana Rada Powiatu, mająca przewagę 1 głosu z PiS nad pozostała częścią rady (13:12), wybrała jednak na starostę ponownie Józefa Tomala, a - Sejmik Województwa Małopolskiego, w którym również większość radnych jest z PiS - ponownie wybrał Marka Sowę. Natomiast duże zmiany odnotowały obydwa sąsiadujące z nami powiaty: wadowicki i suski.

Więcej…
 

III kadencja burmistrza Piotra Pułki Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 11:25, odsłon: 376

W drugiej turze wyborów burmistrza 30 listopada 2014 r. wzięło udział 5 478 wyborców na 11 345 uprawnionych. Frekwencja wyniosła 48,3%, czyli o 9,4% mniej niż w I turze. Oddano 5431 głosów ważnych i 47 głosów nieważnych.

Spośród głosów ważnych 3114 głosów (57,34%) wyborcy oddali na Piotra Pułkę i 2317 (42,66%) - na Artura Grabczyka.

Burmistrzem Gminy Sułkowice na lata 2014-2018 został wybrany Piotr Jan Pułka.

 

2tura


(red.)

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 31

Inwestycje 2013

 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013
 • Inwestycje 2013

Inwestycje z poprzednich lat

 

podkowka

Fundusze unijne

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Straż Miejska

tel.  695 665 503

e-mail

Nasze Insygnia

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

Nagrody

 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice
 • Nagrody otrzymane przez gminę Sułkowice